Promosyon Usb Bellek Nedir?

Promosyon Usb Bellek Nedir?
18.10.2021
666

USB bilgisayarınıza kolay takılıp çıkarılabilen, harici veri depolama aracıdır. Sektörümüzde en çok 4-8-16 ve 32 GB kapasiteli ürünler talep görmektedir. İsteğe bağlı şekilde kapasiteleri 1 TB olan ürünler de sipariş alınabilmektedir.

Flash bellekler mekanik hard disklerden farklı olarak dijital bir yapıya sahiptir ve içerisinde hareketli parçalar yer almamaktadır. Çoğu zaman dışı plastikle kaplı olan USB bellekler içerisinde kolay bir devre ve bir hafıza chipi barındırmaktadır. USB bellek ile bağlantı kurulması halinde bilgisayarlar bu chipi tanır ve USB bellek çalışmaya başlar.

Promosyon Usb Bellek Kullanılan Chıp Neden Önemlidir?
USB belleklerde kullanılacak olan chip son derece önemlidir. Çünkü chipin veri yükleme hızı, virüs programlarına kolay yakalanmaması, kullanım ömrü gibi pek çok faktör kalitesinde etkili olmaktadır.

Usb Bellek Şekil Ve Kasa
USB belleklerde dış görünüm (dış kasa) kolay kullanım ve taşınmaya uygun, promosyon olarak dağıtılmak istenirse baskı alanı müsait bir ürün olmalıdır. Uzakdoğu ithalatlarımızda kurumsal firmaların logo ya da reklam tanıtım kampanyalarında kullanmış oldukları maskotlara göre de özel olarak birebir ürün yapabilmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Gökhan DAĞLI
Gökhan DAĞLI
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?